True
 

Modulinių komercinių pastatų gamyba
Galime suprojektuoti Jums komercinio tipo pastatą bei jį pastatyti!

TI modulinės sistemos komercijai


TIME INNOVATION (TI) komerciniai moduliniai pastatai gaminami iš surenkamų plieninių konstrukcijų bei PIR daugiasluoksnių (Sandwich) plokščių. Mes Jums siūlome greičiausią bei kokybiškiausią statybos procesą!

TI Modulinius segmentus galima jungti vieną su kitu iki Jums reikiamo ploto!

 

TIME INNOVATION (TI) moduliniai segmentaiPlataus asortimento idėjos


Mūsų sprendimai tinka smulkiam ir stambiam verslui, kadangi TI modulines sistemas galima nuolat jungti, praplečiant norimus plotus.  

Komercinės patalpos gali būti naudojamos: darželiams, parduotuvėms, kioskams, paviljonams, sandėliams, kirpykloms, grožio salonams ir kitos paskirties pastatams.


Kodėl verta rinktis mus?Planuodami savo verslo ploto statybą, Jūs galite susidurti su daug įvairių klausimų – kaip įgyvendinti projektą kokybiškai, greitai ir už prieinamą kainą. Mūsų inžinieriai dirba, kad galėtumėme jums pasiūlyti geriausius ir labiausiai prieinamus sprendimus. „PIR Lietuva“ komanda turi 20 metų patirties statybų sektoriuje, todėl produktus, kuriuos gaminame, dėl ilgametės patirties, yra aukščiausios kokybės už konkurencingą kainą!

Greitas montavimas

TI modulinius segmentus  galima montuoti per labai trumpą laiką!

 

Aukščiausia kokybė

TI modulinės sistemos  atitinka aukščiausius  techninius ir inžinerinius reikalavimus!  

Ekologiška

TI moduliniai pastatai gaminami iš PIR plokščių ir plieninių konstrukcijų!

 

Iš ko pagaminti moduliniai segmentai?


TI segmentų standartinės sienos: 80mm PIR daugiasluoksnės (Sandwich) plokštės. Modulio vidinės pertvaros: 80mm PIR (Sandwich) plokštė arba metalinių profilių karkasas. Modulinio segmento stogas: 80mm PIR daugiasluoksnės (Sandwich) plokštės su 7 laipsnių nuolydžiu, kas modulį daro ilgaamžiškesniu negu lygiu stogu. Modulio grindys: 80mm PIR daugiasluoksnės (Sandwich) plokštės, 24 mm OSB plokštės ir viršutinė apdailinė danga.


Beribis jungimas


TI sistemos leis jums jungti modulius iki begalybės. Mūsų standartiniai gaminiai yra pritaikyti taip, kad ateityje Jūs galėtumėte lengvai ir greitai prijungti TI modulinius blokus prie jau esamų ir praplėsti reikiamą plotą.


Mūsų siūlomi gyvenamieji moduliniai namai:

TI gyvenamasis „Eglė“ modulinis namas

TI gyvenamasis „Aušra“ modulinis namas

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.