True
 

Modulinės komercinės bei biuro patalpos


Komerciniai moduliai pagaminti iš TI sistemų modulinių blokų, kurie pagaminti iš plieninių TI konstrukcijų ir PIR daugiasluoksnių plokščių. Vieno TI modulinio ploto bloko išmatavimai 3m x  2.45m,  kuriuos galima jungti vienas su kitu iki Jums reikiamo ploto.

Galimi TI modulių plotai : 7 m², 14 m², 21 m², 28 m², 35 m², 42 m², 49 m², 56 m², 28 m², 63 m²,  ir kitų dydžių.

TI Modulinės sistemos


Modulio gamyboje naudojamos TI patentuotos konstrukcijų detalės, kurias pjaustome lazeriu, lankstome kompiuterinėmis staklėmis ir viriname plazmos pagrindu. Sienos gaminamos iš aukščiausios rūšies PIR plokščių,  padengtų iš abiejų pusių cinkuotais, emaliuotais plieno lakštais su poliizocianurato (PIR) užpildu. Šilumos laidumas: 80mm -0,28 W/Kapdailai naudojame įvairių spalvų lankstinius pagal RAL spalvyną.


TIME INNOVATION (TI) moduliniai pastatai


TIME INNOVATION gaminami moduliniai namai yra surenkamų konstrukcijų, todėl jūs galite rinktis greičiausią statybos kelią. TIME INNOVATION modulinį namą galite susirinkti ir patys arba tai gali atlikti mūsų specialistai.


TI modulinės sistemos


Modulio sienos: 80 mm PIR daugiasluoksnės (sandwich) plokštės. Modulio vidinės pertvaros: 80mm PIR (sandwich) plokštė arba metalinių/medinių profilių karkasas. Modulio stogas: 80mm PIR daugiasluoksnės (sandwich) plokštės su 7 laipsnių nuolydžiu, kas stogą padaro ilgaamžiškesniu. Modulio grindys: 80mm PIR daugiasluoksnės (sandwich) plokštės, 18 mm OSB plokštės ir viršutinė danga.


TI Plataus asortimento idėjos


Mūsų sprendimai tinka smulkiam ir stambiam verslui, kadangi TI modulines sistemas galima nuolat jungti, praplečiant norimus plotus. Komercinės patalpos gali būti naudojamos darželiams, parduotuvėms, kioskams, paviljonams, sandėliams, kirpykloms, grožio salonams ir kitos paskitirs pastatams.


Beribis jungimas


TI sistemos leis jums jungti modulius  iki begalybės.  Mūsų standartiniai gaminiai yra pritaikyti taip, kad ateityje Jūs galėtumėte lengvai ir greitai prijungti TI modulinius blokus prie jau esamų ir praplėsti reikiamą jums plotą.


TI Medžiagos


Modulio sienos: 80 mm PIR daugiasluoksnės (sandwich) plokštės. Modulio vidinės pertvaros: 80mm PIR sandwich plokštė ar metalinių/medinių profilių karkasas. Modulio stogas: 80mm PIR daugiasluoksnės (sandwich) plokštės su 7 laipsnių nuolydžiu. Modulio grindys: 80mm PIR daugiasluoksnės (sandwich) plokštės; 18 mm OSB plokštės ir viršutine danga.


Operatyviai pateiksime Jums komercinį pasiūlymą:

Greitai apskaičiuosime Jums norimą projektą.

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.