True

PIR daugiasluoksnės (Sandwich) plokštės

Įvairios paskirties stogams, fasadui, pastatų šiltinimui.

PIR termoizoliacinės plokštės

Įvairios paskirties pastato vidaus šiltinimui.

PIR plokštės


Tiekiame aukštos kokybės PIR plokštes, nepakeičiamas ypač pramoninėje ir AGRO statyboje. Jos plačiai naudojamos statant tokias patalpas kaip gamybos salės, sandėliai, komercinės ir administracinės patalpos, gyvulininkystės pastatai (vištidės, kiaulidės ir kt.), šaldymo sandėliai, šaldikliai ir kt. Dėl daugiasluoksnių plokščių su PIR  (poliizocianurato)  užpildu, statybos investicijos gali būti įgyvendinamos ištisus metus, rangovų taip neriboja oro sąlygos ir temperatūra, kaip tradicinės statybinės medžiagos.

PIR plokščių savybės:

  • labai mažas šilumos laidumo koeficientas (λ = 0,022 W/mK; kai kurių tipų plokštėse šis koeficientas gali būti ir mažesnis; kuo mažesnė λ reikšmė, tuo didesnė medžiagos šilumos izoliacija);

  • atsparumas aukštai temperatūrai,

  • montavimas ištisus metus,

  • atsparumas graužikams, grybams ir pelėsiams,

  • atsparumas slėgiui,

  • atsparumas vandeniui.

Sandwich PIR plokštės gyvulininkystės pastatams
Sandwich PIR plokštės pramoniniams objektams
Izoliacinės PIR plokštės šaldomosioms patalpoms ir šaldikliams

Svarbu paminėti, kad PIR plokštės naudojamos šlaitiniams stogams, palėpėms, plokštiems stogams ir terasoms apšiltinti, taip pat sienoms, luboms, rūsiams, pamatams ir grindims apšiltinti. Ši medžiaga demonstruoja ne tik puikias termoizoliacines savybes, bet ir aukštą atsparumą ugniai, atsparumą drėgmei, grybeliams ir pelėsiams.

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.