True

„Time Innovation“ (TI) moduliniai namai

Modulinės sistemos, kurios leis jums sukurti svajonių namus ir komfortišką gyvenimą.

Interjeras „TI“ moduliniuose namuose


Moduliniai namai - tai ne tik būdas gyventi, bet ir galimybė sukurti dizainą ir funkcionalumą, kurie susilieja su pasirinkimo laisve ir mobilumu. Šie namai yra kaip tinkamosios rašmenos, kurias galite išdėstyti taip, kaip jums patinka, ateityje prijungti segmentus ar juos perkelti, pagal poreikį.

 „TI“ Modulinių namų lankstumas

Viena iš didžiausių „TI“ modulinių namų pranašumų yra jų lankstumas. Galite pritaikyti ir keisti jų išplanavimą, kad atitiktų jūsų poreikius ir gyvenimo būdą. Tai gali būti ištisa erdvė arba nedidelės, vieno modulinio segmento patalpos , kurios tinka komfortiškam gyvenimui, taip pat galima pritaikyti kaip biurui ar kitokioms komercinėms patalpoms.

Kūrybiškumas

Dizaino požiūriu, „TI“ moduliniai namai taip pat atveria duris kūrybiškumui. Nepaisant ribotų matmenų, jūs vis tiek galite eksperimentuoti su spalvomis, tekstūromis ir formomis, kad sukurtumėte jums patinkantį interjerą. Galbūt jūs rinksitės minimalistinį ir modernų stilių su šviesiomis spalvomis ir natūraliais medžiagų priedais, arba galbūt norėsite šilumos ir jaukumo su šiltesnėmis spalvomis ir minkštomis tekstilėmis.

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.