True

Mūsų siūlomi namų projektai

Aušra 3


Greitai ir kokybiškai montuojamas modulinis namelis. „Aušra 3“ susideda iš 3-jų TI Alfos tipo dydžio modulinių segmentų. Tai plieno konstrukcijų moduliai su PIR sandwich (poliizocianurato) termoizoliacija. Naujos kartos statiniai, kuriuos sumontuoti galima per ypatingai trumpą laiką!

Modulinis namas galimas iki A++ energetinės klasės. 

22,2 m2  ploto modulinis namas.

Aušra 4


Greitai ir kokybiškai montuojamas modulinis namelis. „Aušra 4“ susideda iš 4-ių TI Alfos tipo dydžio modulinių segmentų. Tai plieno konstrukcijų moduliai su PIR sandwich (poliizocianurato) termoizoliacija. Naujos kartos statiniai, kuriuos sumontuoti galima per ypatingai trumpą laiką!

Modulinis namas galimas  iki A++ energetinės klasės. 


 29,6 m2 ploto modulinis namas.

Aušra 5


Greitai ir kokybiškai montuojamas modulinis namelis. „Aušra 5“ susideda iš 5-ių TI Alfos tipo dydžio modulinių segmentų. Tai plieno konstrukcijų moduliai su PIR sandwich (poliizocianurato) termoizoliacija. Naujos kartos statiniai, kuriuos sumontuoti galima per ypatingai trumpą laiką!

Modulinis namas galima  iki A++ energetinės klasės. 


37 m2 ploto modulinis namas.

Norite modulinio namelio su papildoma terasa ir stogu? Turime puikų pasiūlymą!

Nebrangiai siūlome dvišlaitį stogą, prie kurio galima prijungti terasą bei išorines sieneles. Sumontuosime modulinį namelį ir prijungsime karkasinį stogą. Ši ypač nebrangi ir moderni technologija papuoš jūsų modulinį namelį!

Dvišlaičiai moduliniai namai su papildoma terasa

 

 

Dvišlaičių stogų sistema su papildoma terasa

 
 

Dvišlaičių stogų sistema su papildoma terasa

 
 

Dvišlaičių stogų sistema su papildoma terasa realizacija

 

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.