True
 

Norite pasistatyti gyvenamąją patalpą kuo greičiau? Taip, tai įmanoma!

Siūlome Jums TI modulinių namų sistemas, kurios greitai ir efektyviai montuojasi!

TI Moduliniai namai

Greita, praktiška, kokybiška, ilgaamžiška, gražu!

TIME INNOVATION gaminami moduliniai namai yra surenkamų konstrukcijų, todėl jūs galite rinktis greičiausią statybos kelią. TIME INNOVATION modulinį namą galite susirinkti ir pats, arba tai gali atlikti mūsų specialistai.


TI "Kedras" dizainas

 

TI "Eglė" dizainas

 

Lengvai montuojami TI plieno sistemų pastatai


Moduliniai namai visada buvo įperkamas, praktiškas ir patogus būsto sprendimas – ir per pastarąjį dešimtmetį jie tapo stilingu, pritaikomu ir šiuolaikišku būsto pasirinkimu. Mūsų inžinieriai patobulino konstrukcijų sprendimus, kad galėtumėte įgyvendinti tai per ypatingai greitą laiką.

 

TI interjeras

Jūsų dizainas gimsta kartu!

Pritaikoma ir lankstu

Modulinių namų projektavimo galimybės yra įvairios ir ribojamos tik jūsų fantazijos – nuo tradicinio sodybinio dizaino, puikiai tinkančio kaimo sodyboje, iki modernių, drąsių fasadų, kurie išryškina miesto aplinką.

Ekologiški elementai


 

Modulinių namų gamyba, o ne statybos vieta, labai sumažina poveikį aplinkai jūsų sklype. Šis būdas reikalauja priėjimo sklype tik savaitėms, o ne mėnesiams ar metams. Tokiu būdu reikia tik paruošti sklypą ir įrengti namą, o ne visą statybos procesą nuo pradžių iki pabaigos.

Gamyba, o ne statyba reiškia, kad bus mažiau švaistoma medžiagų, nes bet kokie mūsų pertekliniai produktai gali būti naudojami būsimai statybai.


Aušra 1


29 kv.m. 1 aukšto modulinis namelis sumontuojamas vietoje per 1 dieną.

Metalo konstrukcijos, PIR daugiasluoksnės plokštės. Šio tipo modulinius namus, su mūsų gaminiais, Jūs galite susimontuoti net patys!

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.